Прем’єр-ліга Тур 1 Сб, Сер 16 · 12:30 Villa Park, Birmingham
Астон Вілла
0–0Матч завершено
Ньюкасл
Повний звіт про матчeScoredКоефіцієнти · Вигідність · Докладна статистика →
Наш аналіз

Астон Вілла були невеликі фаворити.

Обидві сторони близькі за силою. Астон Вілла мав ? дні відпочинку, Ньюкасл ? і довелося подорожі 278 км.

Виїзд278 кмМатчі / 14 днів0 · 0
Астон Вілла48%
Нічия25%
Ньюкасл27%
Очікувані голи 1.70 – 1.22
Астон Вілла47%
Нічия26%
Ньюкасл27%
Очікувані голи 1.58 – 1.14
Астон Вілла47%
Нічия25%
Ньюкасл27%
Очікувані голи 1.67 – 1.22
Астон Вілла40%
Нічия26%
Ньюкасл34%
Очікувані голи 1.52 – 1.37
Астон Вілла48%
Нічия26%
Ньюкасл26%
Очікувані голи 1.61 – 1.14
Більше 2,5 56% Обидва забивають 58% Найвірогідніший рахунок 1–1
Перебудований після матчу з передматчевого Elo. Реальний контекст – це повний прогноз LOAD90; Лише сила — це Ело і лише домашня перевага. Як це працює.
Погода (Birmingham)

Ще немає даних про погоду

АрбітрCraig Pawson
  • Картки за матч 4.2
  • Пенальті за матч 0.23
  • Матчі 124

Сила команди

Астон ВіллаНьюкасл
82 Сила L90У прогнозі 79
82 Поточна силаУ прогнозі 71
83 АтакаУ прогнозі 61
78 ЗахистУ прогнозі 61
— Індекс формиКонтекст —
У прогнозіКонтекст

L90 Сила, Атака та Захист походять з того самого рейтингу Elo та рейтингів атаки та захисту, які використовує прогноз. Індекс форми пояснюється в розділі «Остання продуктивність».

Можливість матчу

Повний аналіз

Астон Вілла

Атака—
Ризик захисту—

Ньюкасл

Атака—
Ризик захисту—

Можливість недоступна для однієї або обох команд.

Стиль гри

Астон ВіллаНьюкасл
— Забиті голиЧерез Att/Def —
— Пропущені голиЧерез Att/Def —
— xGЧерез Att/Def —
— xG дозволеноЧерез Att/Def —
— Голи мінус xGКонтекст —
— Забив вКонтекст —
— Матчі без пропущених голівКонтекст —
— УдариКонтекст —
— Удари у площинуЧерез Att/Def —
— Частка ударів у площинуКонтекст —
— Удари у штрафному майданчикуКонтекст —
— Коробка часткаКонтекст —
— ПеретворенняКонтекст —
— ОфсайдиКонтекст —
— Допущені удариКонтекст —
— Допущені удари у площинуЧерез Att/Def —
— БлокуванняКонтекст —
— Сейви воротаряКонтекст —
— Частка відбитих ударівКонтекст —
— Володіння м'ячемУ прогнозі —
— ПередачіКонтекст —
— Точні передачіКонтекст —
— Точність передачКонтекст —
— Командний рейтингКонтекст —
— ФолиКонтекст —
— Зазнали фолівКонтекст —
— Жовті карткиКонтекст —
— Червоні карткиКонтекст —
Цього сезону ліги за матч
1.80 Забиті голиЧерез Att/Def 2.10
1.10 Пропущені голиЧерез Att/Def 0.90
1.62 xGЧерез Att/Def 1.90
1.17 xG дозволеноЧерез Att/Def 1.00
+0.18 Голи мінус xGКонтекст +0.20
90% Забив вКонтекст 80%
40% Матчі без пропущених голівКонтекст 40%
13.30 УдариКонтекст 15.80
5.30 Удари у площинуЧерез Att/Def 5.20
40% Частка ударів у площинуКонтекст 33%
9.40 Удари у штрафному майданчикуКонтекст 10.70
71% Коробка часткаКонтекст 69%
14% ПеретворенняКонтекст 13%
1.50 ОфсайдиКонтекст 1.75
14.00 Допущені удариКонтекст 10.60
4.80 Допущені удари у площинуЧерез Att/Def 4.11
3.10 БлокуванняКонтекст 3.10
3.90 Сейви воротаряКонтекст 3.11
81% Частка відбитих ударівКонтекст 76%
45% Володіння м'ячемУ прогнозі 54%
377 ПередачіКонтекст 451
315 Точні передачіКонтекст 380
83% Точність передачКонтекст 84%
7.02 Командний рейтингКонтекст 7.13
8.60 ФолиКонтекст 9.60
11.60 Зазнали фолівКонтекст 10.70
1.60 Жовті карткиКонтекст 1.60
0.10 Червоні карткиКонтекст 0.00
Останні 10 матчів, усі змагання, за матч · Ігри 10 і 10
У прогнозіЧерез Att/DefКонтекст

У прогнозі: володіння безпосередньо коригує прогноз LOAD90. Через Att/Def: голи, xG і удари по мішенню передають рейтинги атаки та захисту. Контекст: описує стиль, без власних виправлень.

Остання продуктивність останні 5 · розклад

Астон Вілла
Відпочинок—з минулого матчу
Матчі / 14 днів0усі змагання
Подорожі0 км0 км за 14д
Навантаження календаря0%Низький
Ще немає завершених матчів з прогнозом.
Ньюкасл
Відпочинок—з минулого матчу
Матчі / 14 днів0усі змагання
Подорожі278 км0 км за 14д
Навантаження календаря0%Низький
Ще немає завершених матчів з прогнозом.

Очікувані очки розраховуються за передматчевими прогнозами EloLambda (3 × імовірність перемоги + імовірність нічиєї). Вони пояснюють останні результати; у наших тестах недавня форма не покращувала прогноз понад базову модель. Відпочинок, переїзди й навантаження календаря — контекст; лише висока щільність календаря (4+ матчі за 14 днів) змінює прогноз. Повний розклад наведено нижче.

Повний графік і відновлення
Астон Вілла Ньюкасл
Навантаження календаряописовий покажчик, контекстНизький · 0Низький · 0
Висока щільність календаря4+ матчі за 14 днів, в прогнозінемаєнемає
Дні відпочинкуз минулого матчу——
Подорож до місця подіїз домашнього стадіону0 км278 км
Подорож, останні 14 днівпоїздки в обидві сторони0 км0 км
Матчіостанні 7/14/28 днів0 / 0 / 00 / 0 / 0
Наступний матчднів після цього7.19.3

Усі змагання синхронізовано з eScored, включно з кубками та єврокубками. Відстані виміряно по прямій між містами стадіонів. Лише висока щільність календаря змінює прогноз; інші рядки — контекст.

Гравці й стартові склади

Астон Вілла Підтверджено XI
4-2-3-1
40M. Bizot(G)
12L. Digne 5T. Mings 4E. Konsa 2M. Cash
24A. Onana 44B. Kamara
27M. Rogers 8Y. Tielemans 7J. McGinn
11O. Watkins
+3 інших відсутніх гравців поза цією одинадцяткою
Ньюкасл Підтверджено XI
4-3-3
1N. Pope(G)
21V. Livramento 33D. Burn 5F. Schär 2K. Trippier
7Joelinton 8S. Tonali 39Bruno Guimarães
11H. Barnes 10A. Gordon 20A. Elanga
+4 інших відсутніх гравців поза цією одинадцяткою

Last XI – це останній зареєстрований стартовий склад клубу, Confirmed XI – офіційний склад на цей матч. Ми не публікуємо прогнозований склад. Повідомляється, що гравці в червоному в цьому матчі відсутні.

Відсутність ключових гравців
Астон Вілла Оцінки -0.04 · пропускає +0.03 голи Відсутніх гравців показано до початку матчу
Ньюкасл Оцінки -0.03 · пропускає +0.07 голи Відсутніх гравців показано до початку матчу
Загальний вплив проти повних команд
  • Астон Вілла+0.7 пп
  • Нічия-0.3 пп
  • Ньюкасл-0.4 пп

Вдома / В гостях цього сезону

Астон Вілла · Вдома немає Вдома ігор цього сезону.
Ньюкасл · На виїзді немає На виїзді ігор цього сезону.

Лише фактичні результати, а не прогноз λ. Зразки на цьому початку сезону невеликі, тому ці цифри не використовуються як поправка прогнозу.

Голова до голови останній 10 з 10 зустрічей

4 Астон Вілла виграє1 нічиї5 Ньюкасл виграє
Голів за гру1.40 – 1.80 Більше 2,560% Обидва забили40% Матчі без пропущених голів30% · 30%
  • 19 Кві 2025Астон Вілла4–1Ньюкасл
  • 26 Гру 2024Ньюкасл3–0Астон Вілла
  • 30 Січ 2024Астон Вілла1–3Ньюкасл
  • 12 Сер 2023Ньюкасл5–1Астон Вілла
  • 15 Кві 2023Астон Вілла3–0Ньюкасл
  • 29 Жов 2022Ньюкасл4–0Астон Вілла

Усі змагання, завершені матчі до цього початку. Показано як історію: у наших тестах особисті зустрічі майже нічого не додавали до моделі.

арбітр · Craig Pawson 124 матчів до цього

За матч, усі змагання

Жовті картки4.09ліга 3.00
Червоні картки0.10ліга 0.00
Картки 5+41%ліга 0%
Фоли22.8ліга 17.0
Пенальті0.23ліга 0.00
Домашні перемоги43%ліга 100%
Астон Вілла14 з цим арбітром
запис5-3-6 Картки · суперник2.3 · 2.8 Ручки за · проти2 · 0
  • L22 Кві 25A · Манчестер Сіті1–23
  • D30 Гру 24H · Брайтон2–22
  • L3 Лис 24A · Тоттенгем1–40
  • W14 Вер 24H · Евертон3–21
  • D27 Кві 24H · Челсі2–23
Ньюкасл17 з цим арбітром
запис6-7-4 Картки · суперник1.9 · 2.2 Ручки за · проти5 · 0 Червоні2
  • D4 Тра 25A · Брайтон1–11
  • L25 Лис 24H · Вест Гем0–21
  • D5 Жов 24A · Евертон0–02
  • W17 Сер 24H · Southampton1–03
  • W16 Вер 23H · Брентфорд1–03

Із записів матчів eScored до цього старту. «ліга» — це середній показник цього сезону ліги; червоний помітно вище, зелений внизу. Картки · опп. це картки, які показуються клубу та його суперникам за матч із цим арбітром. Лише контекст: судді не є частиною прогнозу.

Час досягнення мети

Астон Вілла
Немає повних даних про події.
Ньюкасл
Немає повних даних про події.
Астон Вілла10 ігри · забиті 18 · пропущено 11
4 2 0-15
1 2 16-30
3 1 31-45
3 2 46-60
5 61-75
2 4 76-90
Ньюкасл10 ігри · забиті 21 · пропущено 9
4 1 0-15
2 1 16-30
6 1 31-45
3 1 46-60
2 5 61-75
4 76-90

забив пропущено за 15-хвилинну смугу (час зупинки зараховується смузі перед нею). Тільки ігри з повним журналом голів.

Сценарна лабораторія Бета

Числа: домашні · нічия · виїзні шанси. Виберіть сценарій для оновлення прогнозу у верхній частині сторінки.

Наступні матчі Прем’єр-ліга

Переглянути всі матчі →