Бельгійська Про-ліга Фаза нокауту Сб, Сер 8 · 19:45 Daio Wasabi Stayen Stadium, St.-Trond
Сент-Трюйден
1–1Матч завершено
Ломмел
Повний звіт про матчeScoredКоефіцієнти · Вигідність · Докладна статистика →
Сент-Трюйден50.1%справедливі коефіцієнти 2.00
Нічия25.4%справедливі коефіцієнти 3.94
Ломмел24.6%справедливі коефіцієнти 4.07
Очікувані голи1.68 – 1.11всього 2.80
Найвірогідніший рахунок1–112.0%

Усе на цій вкладці отримано з однієї матриці результатів: прогноз LOAD90 (EloLambda з атакою та захистом, доступністю, стилем гри та високою перевантаженістю) перетворився на ймовірність для кожного рахунку з поправкою Dixon–Coles для малорезультативних рахунків. Чесні коефіцієнти становлять 1 ÷ ймовірність, без букмекерської маржі. Це ймовірнісна модель, а не порада щодо ставок; коефіцієнти та значення див eScored.

Можливість матчу

Як цей суперник змінює очікувані голи порівняно із середнім суперником із внутрішньої ліги кожної команди.

Сент-Трюйден

— Немає повного еталонного знімка для цього прогнозу.

Ломмел

— Немає повного еталонного знімка для цього прогнозу.

Про це порівняння

Ту саму модель LOAD90 застосовано до віртуального суперника із середнім Elo ліги, початковими параметрами атаки й захисту та стандартизованим володінням м'ячем, без додаткових втрат складу або високої щільності календаря. Сила вашої команди, доступність складу, щільність календаря та контекст місця проведення матчу зберігаються. Це оцінка можливостей проти суперника, а не зміни форми вашої команди. Позитивна зміна атаки є сприятливою; негативна зміна пропущених голів — сприятливою. Зміни ймовірності матчу без пропущених голів наведено у відсоткових пунктах. Значення фіксуються на початку матчу.

Матриця рахунків

Сент-Трюйден ↓ · Ломмел →0123456+
06.76.23.81.40.40.10.0
19.712.06.42.40.70.10.0
28.69.65.42.00.60.10.0
34.85.43.01.10.30.10.0
42.02.31.30.50.10.00.0
50.70.80.40.20.00.00.0
6+0.30.30.20.10.00.00.0

Шанс кожного точного результату, у %. Рядки є Сент-Трюйден голів, колон Ломмел голів; 6+ об'єднує шість або більше голів.

Найімовірніші рахунки

  • 1–112.0%8.30
  • 1–09.7%10.34
  • 2–19.6%10.39
  • 2–08.6%11.57
  • 0–06.7%14.89
  • 1–26.4%15.71
  • 0–16.2%16.15
  • 3–15.4%18.53
  • 2–25.4%18.67
  • 3–04.8%20.63

Маржа виграшу

11.8% Сент-Трюйден by 3+ посередньо 8.49
15.5% Сент-Трюйден by 2 посередньо 6.46
22.8% Сент-Трюйден by 1 посередньо 4.38
25.4% Нічия посередньо 3.94
14.9% Ломмел by 1 посередньо 6.72
6.8% Ломмел by 2 посередньо 14.76
2.9% Ломмел by 3+ посередньо 34.45

Розподіл голів

Загальна кількість голів

7%0
16%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Сент-Трюйден голи

19%0
31%1
26%2
15%3
9%4+

Ломмел голи

33%0
37%1
20%2
8%3
3%4+

LOAD90 проти чистої EloLambda

EloLambda — це стабільна модель eScored без факторів LOAD90. Стовпець змін показує, який стиль гри та висока перевантаженість додають до цього матчу; побачити методологія.

Всі ринки імовірність моделі та справедливі коефіцієнти

Result

  • Сент-Трюйден win50.1%2.00
  • Нічия25.4%3.94
  • Ломмел win24.6%4.07
  • Подвійний шанс Сент-Трюйден або нічия75.4%1.33
  • Подвійний шанс Сент-Трюйден або Ломмел74.6%1.34
  • Подвійний шанс Ломмел або нічия49.9%2.00
  • Нічия — повернення ставки Сент-Трюйден67.1%1.49
  • Нічия — повернення ставки Ломмел32.9%3.04

Goals

  • закінчено 0.593.3%1.07
  • закінчено 1.577.4%1.29
  • закінчено 2.552.9%1.89
  • закінчено 3.530.7%3.26
  • закінчено 4.515.2%6.59
  • Під 1.522.6%4.43
  • Під 2.547.1%2.13
  • Під 3.569.3%1.44

Both teams to score

  • так55.3%1.81
  • немає44.7%2.24
  • Так і більше 2,543.2%2.31
  • Сент-Трюйден виграти і так23.9%4.18
  • Нічия і так18.7%5.36
  • Ломмел виграти і так12.7%7.88

Team goals

  • Сент-Трюйден понад 0,581.4%1.23
  • Сент-Трюйден понад 1,550.1%1.99
  • Сент-Трюйден понад 2,523.8%4.20
  • Ломмел понад 0,567.1%1.49
  • Ломмел понад 1,530.6%3.27
  • Ломмел понад 2,510.2%9.78
  • Сент-Трюйден матч без пропущених голів32.9%3.04
  • Ломмел матч без пропущених голів18.6%5.38
  • Сент-Трюйден виграти до нуля26.1%3.83
  • Ломмел виграти до нуля11.9%8.42

Handicap

  • Сент-Трюйден −1.527.3%3.67
  • Сент-Трюйден −2.511.8%8.49
  • Ломмел +1.572.7%1.37
  • Ломмел +2.588.2%1.13
  • Ломмел −1.59.7%10.33
  • Сент-Трюйден +1.590.3%1.11

Кутові, картки та удари не прогнозуються LOAD90; їхні фактичні середні значення знаходяться на вкладці Огляд.

Послужний список моделі Бельгійська Про-ліга 2026-2027

Усі прогнози LOAD90 перед цим матчем.

Матчі із забитими голами2 Фаворит переміг50.0% Середній шанс отримати результат55.3% Оцінка Brier 1X20.457 Правильно визначено тотал понад 2.5100.0% BTTS подзвонив правильно100.0%

Калібрування · коли фаворит був наданий…

LOAD90 проти Букмекера

Порівняно за тими самими 0 із 2 матчів із відомим рахунком.

Букмекерські ймовірності отримано з передматчевих коефіцієнтів 1X2 від eScored після вилучення маржі. Коефіцієнти могли бути записані в різний час до початку матчу.

Перевірені букмекерські коефіцієнти перед матчем поки що недоступні для порівняння.

Останні результати

Тільки передматчеві прогнози. 0 з 2 були опубліковані в прямому ефірі перед початком матчу; решта були відновлені після матчу з передматчевих даних, ніколи не використовуючи результат. Числа домашні · нічия · виїзні шанси, фактичний результат жирним шрифтом. Фаворити хорошої моделі в рядку 60–70% повинні вигравати приблизно в 65% випадків.