Бундесліга Тур 1 Сб, Сер 23 · 14:30 Stadion An der Alten Försterei, Berlin
Уніон Берлін
2–1Матч завершено
Штутгарт
Повний звіт про матчeScoredКоефіцієнти · Вигідність · Докладна статистика →
Наш аналіз

Штутгарт були невеликі фаворити.

Штутгарт були сильніша команда за силою L90 (62 проти 42). Штутгарт зазвичай тримає м’яч (у середньому 58%), що вказує на більше шансів на обох сторонах. Уніон Берлін мав ? дні відпочинку, Штутгарт ? і довелося подорожі 512 км.

Виїзд512 кмМатчі / 14 днів0 · 0
Уніон Берлін31%
Нічия25%
Штутгарт44%
Очікувані голи 1.32 – 1.62
Уніон Берлін32%
Нічия27%
Штутгарт41%
Очікувані голи 1.25 – 1.44
Уніон Берлін31%
Нічия26%
Штутгарт43%
Очікувані голи 1.30 – 1.56
Уніон Берлін24%
Нічия24%
Штутгарт52%
Очікувані голи 1.18 – 1.82
Уніон Берлін32%
Нічия27%
Штутгарт42%
Очікувані голи 1.27 – 1.49
Більше 2,5 56% Обидва забивають 59% Найвірогідніший рахунок 1–1
Перебудований після матчу з передматчевого Elo. Реальний контекст – це повний прогноз LOAD90; Лише сила — це Ело і лише домашня перевага. Як це працює.
Погода (Berlin)

Ще немає даних про погоду

Арбітр · GermanyRobert Hartmann
  • Картки за матч 3.9
  • Пенальті за матч 0.31
  • Матчі 49

Сила команди

Уніон БерлінШтутгарт
42 Сила L90У прогнозі 62
39 Поточна силаУ прогнозі 67
42 АтакаУ прогнозі 70
41 ЗахистУ прогнозі 58
— Індекс формиКонтекст —
У прогнозіКонтекст

L90 Сила, Атака та Захист походять з того самого рейтингу Elo та рейтингів атаки та захисту, які використовує прогноз. Індекс форми пояснюється в розділі «Остання продуктивність».

Можливість матчу

Повний аналіз

Уніон Берлін

Атака—
Ризик захисту—

Штутгарт

Атака—
Ризик захисту—

Можливість недоступна для однієї або обох команд.

Стиль гри

Уніон БерлінШтутгарт
— Забиті голиЧерез Att/Def —
— Пропущені голиЧерез Att/Def —
— xGЧерез Att/Def —
— xG дозволеноЧерез Att/Def —
— Голи мінус xGКонтекст —
— Забив вКонтекст —
— Матчі без пропущених голівКонтекст —
— УдариКонтекст —
— Удари у площинуЧерез Att/Def —
— Частка ударів у площинуКонтекст —
— Удари у штрафному майданчикуКонтекст —
— Коробка часткаКонтекст —
— ПеретворенняКонтекст —
— ОфсайдиКонтекст —
— Допущені удариКонтекст —
— Допущені удари у площинуЧерез Att/Def —
— БлокуванняКонтекст —
— Сейви воротаряКонтекст —
— Частка відбитих ударівКонтекст —
— Володіння м'ячемУ прогнозі —
— ПередачіКонтекст —
— Точні передачіКонтекст —
— Точність передачКонтекст —
— Командний рейтингКонтекст —
— ФолиКонтекст —
— Зазнали фолівКонтекст —
— Жовті карткиКонтекст —
— Червоні карткиКонтекст —
Цього сезону ліги за матч
1.50 Забиті голиЧерез Att/Def 2.20
1.40 Пропущені голиЧерез Att/Def 1.60
0.91 xGЧерез Att/Def 1.95
1.44 xG дозволеноЧерез Att/Def 1.29
+0.59 Голи мінус xGКонтекст +0.25
80% Забив вКонтекст 80%
20% Матчі без пропущених голівКонтекст 30%
9.60 УдариКонтекст 13.80
3.50 Удари у площинуЧерез Att/Def 4.90
37% Частка ударів у площинуКонтекст 36%
6.80 Удари у штрафному майданчикуКонтекст 11.25
71% Коробка часткаКонтекст 73%
16% ПеретворенняКонтекст 16%
2.38 ОфсайдиКонтекст 1.56
13.20 Допущені удариКонтекст 11.30
4.00 Допущені удари у площинуЧерез Att/Def 3.89
3.80 БлокуванняКонтекст 3.50
2.50 Сейви воротаряКонтекст 2.22
63% Частка відбитих ударівКонтекст 57%
33% Володіння м'ячемУ прогнозі 58%
291 ПередачіКонтекст 536
209 Точні передачіКонтекст 464
72% Точність передачКонтекст 87%
6.89 Командний рейтингКонтекст 7.07
10.10 ФолиКонтекст 10.40
8.90 Зазнали фолівКонтекст 11.50
1.10 Жовті карткиКонтекст 1.70
0.00 Червоні карткиКонтекст 0.20
Останні 10 матчів, усі змагання, за матч · Ігри 10 і 10
У прогнозіЧерез Att/DefКонтекст

У прогнозі: володіння безпосередньо коригує прогноз LOAD90. Через Att/Def: голи, xG і удари по мішенню передають рейтинги атаки та захисту. Контекст: описує стиль, без власних виправлень.

Остання продуктивність останні 5 · розклад

Уніон Берлін
Відпочинок—з минулого матчу
Матчі / 14 днів0усі змагання
Подорожі0 км0 км за 14д
Навантаження календаря0%Низький
Ще немає завершених матчів з прогнозом.
Штутгарт
Відпочинок—з минулого матчу
Матчі / 14 днів0усі змагання
Подорожі512 км0 км за 14д
Навантаження календаря6%Низький
Ще немає завершених матчів з прогнозом.

Очікувані очки розраховуються за передматчевими прогнозами EloLambda (3 × імовірність перемоги + імовірність нічиєї). Вони пояснюють останні результати; у наших тестах недавня форма не покращувала прогноз понад базову модель. Відпочинок, переїзди й навантаження календаря — контекст; лише висока щільність календаря (4+ матчі за 14 днів) змінює прогноз. Повний розклад наведено нижче.

Повний графік і відновлення
Уніон Берлін Штутгарт
Навантаження календаряописовий покажчик, контекстНизький · 0Низький · 6
Висока щільність календаря4+ матчі за 14 днів, в прогнозінемаєнемає
Дні відпочинкуз минулого матчу——
Подорож до місця подіїз домашнього стадіону0 км512 км
Подорож, останні 14 днівпоїздки в обидві сторони0 км0 км
Матчіостанні 7/14/28 днів0 / 0 / 00 / 0 / 0
Наступний матчднів після цього8.17

Усі змагання синхронізовано з eScored, включно з кубками та єврокубками. Відстані виміряно по прямій між містами стадіонів. Лише висока щільність календаря змінює прогноз; інші рядки — контекст.

Гравці й стартові склади

Уніон Берлін Підтверджено XI
5-3-2
1F. Rønnow(G)
24R. Skov 15T. Rothe 14L. Querfeld 5D. Doekhi 28C. Trimmel
19J. Haberer 8R. Khedira 13A. Schäfer
23A. Ilić 10Ilyas Ansah
+6 інших відсутніх гравців поза цією одинадцяткою
Штутгарт Підтверджено XI
4-2-3-1
33A. Nübel(G)
7M. Mittelstädt 24J. Chabot 14L. Jaquez 4J. Vagnoman
6A. Stiller 16A. Karazor
18J. Leweling 26D. Undav 11N. Woltemade
9E. Demirović
+3 інших відсутніх гравців поза цією одинадцяткою

Last XI – це останній зареєстрований стартовий склад клубу, Confirmed XI – офіційний склад на цей матч. Ми не публікуємо прогнозований склад. Повідомляється, що гравці в червоному в цьому матчі відсутні.

Відсутність ключових гравців
Уніон Берлін Оцінки -0.01 · пропускає +0.06 голи Відсутніх гравців показано до початку матчу
Штутгарт Оцінки 0.00 · пропускає +0.03 голи Відсутніх гравців показано до початку матчу
Загальний вплив проти повних команд
  • Уніон Берлін-0.4 пп
  • Нічия-0.5 пп
  • Штутгарт+0.9 пп

Вдома / В гостях цього сезону

Уніон Берлін · Вдома немає Вдома ігор цього сезону.
Штутгарт · На виїзді немає На виїзді ігор цього сезону.

Лише фактичні результати, а не прогноз λ. Зразки на цьому початку сезону невеликі, тому ці цифри не використовуються як поправка прогнозу.

Голова до голови останній 8 з 8 зустрічей

2 Уніон Берлін виграє3 нічиї3 Штутгарт виграє
Голів за гру1.50 – 1.75 Більше 2,550% Обидва забили50% Матчі без пропущених голів25% · 25%
  • 19 Кві 2025Уніон Берлін4–4Штутгарт
  • 6 Гру 2024Штутгарт3–2Уніон Берлін
  • 8 Бер 2024Штутгарт2–0Уніон Берлін
  • 21 Жов 2023Уніон Берлін0–3Штутгарт
  • 1 Кві 2023Уніон Берлін3–0Штутгарт
  • 9 Жов 2022Штутгарт0–1Уніон Берлін

Усі змагання, завершені матчі до цього початку. Показано як історію: у наших тестах особисті зустрічі майже нічого не додавали до моделі.

арбітр · Robert Hartmann Germany · 49 матчів до цього

За матч, усі змагання

Жовті картки3.63ліга 5.00
Червоні картки0.22ліга 0.00
Картки 5+35%ліга 100%
Фоли22.8ліга 26.0
Пенальті0.31ліга 0.00
Домашні перемоги49%ліга 100%
Уніон Берлін5 з цим арбітром
запис3-1-1 Картки · суперник2.2 · 1.4 Ручки за · проти1 · 1 Червоні3
  • L11 Січ 25A · Гайденгайм0–22
  • W17 Лют 24A · Гоффенгайм1–04
  • W21 Січ 23H · Гоффенгайм3–12
  • W27 Сер 22A · Шальке 046–10
  • D12 Бер 22H · Штутгарт1–13
Штутгарт5 з цим арбітром
запис1-3-1 Картки · суперник2.0 · 3.8 Ручки за · проти0 · 1 Червоні1
  • L1 Лют 25H · Боруссія Менхенгладбах1–22
  • W26 Жов 24H · Holstein Kiel2–13
  • D11 Бер 23A · Айнтрахт Франкфурт1–11
  • D13 Сер 22A · Вердер2–22
  • D12 Бер 22A · Уніон Берлін1–12

Із записів матчів eScored до цього старту. «ліга» — це середній показник цього сезону ліги; червоний помітно вище, зелений внизу. Картки · опп. це картки, які показуються клубу та його суперникам за матч із цим арбітром. Лише контекст: судді не є частиною прогнозу.

Час досягнення мети

Уніон Берлін
Немає повних даних про події.
Штутгарт
Немає повних даних про події.
Уніон Берлін10 ігри · забиті 15 · пропущено 14
1 4 0-15
3 3 16-30
3 3 31-45
1 1 46-60
3 3 61-75
4 76-90
Штутгарт10 ігри · забиті 22 · пропущено 16
5 2 0-15
4 2 16-30
2 4 31-45
5 2 46-60
1 2 61-75
5 4 76-90

забив пропущено за 15-хвилинну смугу (час зупинки зараховується смузі перед нею). Тільки ігри з повним журналом голів.

Сценарна лабораторія Бета

Числа: домашні · нічия · виїзні шанси. Виберіть сценарій для оновлення прогнозу у верхній частині сторінки.

Наступні матчі Бундесліга

Переглянути всі матчі →