Ліга чемпіонів УЄФА Тур 1 Вт, Вер 8 · 17:45 OPAP Arena, Athens
АЕК Афіни
1–0Матч завершено
ЛАСК
Повний звіт про матчeScoredКоефіцієнти · Вигідність · Докладна статистика →
АЕК Афіни48.7%справедливі коефіцієнти 2.05
Нічия24.9%справедливі коефіцієнти 4.02
ЛАСК26.4%справедливі коефіцієнти 3.78
Очікувані голи1.72 – 1.22всього 2.94
Найвірогідніший рахунок1–111.7%

Усе на цій вкладці отримано з однієї матриці результатів: прогноз LOAD90 (EloLambda з атакою та захистом, доступністю, стилем гри та високою перевантаженістю) перетворився на ймовірність для кожного рахунку з поправкою Dixon–Coles для малорезультативних рахунків. Чесні коефіцієнти становлять 1 ÷ ймовірність, без букмекерської маржі. Це ймовірнісна модель, а не порада щодо ставок; коефіцієнти та значення див eScored.

Можливість матчу

Як цей суперник змінює очікувані голи порівняно із середнім суперником із внутрішньої ліги кожної команди.

АЕК Афіни

— Немає повного еталонного знімка для цього прогнозу.

ЛАСК

— Немає повного еталонного знімка для цього прогнозу.

Про це порівняння

Ту саму модель LOAD90 застосовано до віртуального суперника із середнім Elo ліги, початковими параметрами атаки й захисту та стандартизованим володінням м'ячем, без додаткових втрат складу або високої щільності календаря. Сила вашої команди, доступність складу, щільність календаря та контекст місця проведення матчу зберігаються. Це оцінка можливостей проти суперника, а не зміни форми вашої команди. Позитивна зміна атаки є сприятливою; негативна зміна пропущених голів — сприятливою. Зміни ймовірності матчу без пропущених голів наведено у відсоткових пунктах. Значення фіксуються на початку матчу.

Матриця рахунків

АЕК Афіни ↓ · ЛАСК →0123456+
05.95.83.91.60.50.10.0
18.511.76.72.70.80.20.0
27.89.65.82.40.70.20.0
34.55.53.31.40.40.10.0
41.92.41.40.60.20.00.0
50.70.80.50.20.10.00.0
6+0.30.30.20.10.00.00.0

Шанс кожного точного результату, у %. Рядки є АЕК Афіни голів, колон ЛАСК голів; 6+ об'єднує шість або більше голів.

Найімовірніші рахунки

  • 1–111.7%8.57
  • 2–19.6%10.47
  • 1–08.5%11.74
  • 2–07.8%12.75
  • 1–26.7%14.83
  • 0–05.9%17.04
  • 0–15.8%17.11
  • 2–25.8%17.20
  • 3–15.5%18.23
  • 3–04.5%22.19

Маржа виграшу

11.6% АЕК Афіни by 3+ посередньо 8.61
15.0% АЕК Афіни by 2 посередньо 6.67
22.1% АЕК Афіни by 1 посередньо 4.53
24.9% Нічия посередньо 4.02
15.4% ЛАСК by 1 посередньо 6.49
7.5% ЛАСК by 2 посередньо 13.37
3.5% ЛАСК by 3+ посередньо 28.19

Розподіл голів

Загальна кількість голів

6%0
14%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

АЕК Афіни голи

18%0
31%1
27%2
15%3
10%4+

ЛАСК голи

30%0
36%1
22%2
9%3
4%4+

LOAD90 проти чистої EloLambda

EloLambda — це стабільна модель eScored без факторів LOAD90. Стовпець змін показує, який стиль гри та висока перевантаженість додають до цього матчу; побачити методологія.

Всі ринки імовірність моделі та справедливі коефіцієнти

Result

  • АЕК Афіни win48.7%2.05
  • Нічия24.9%4.02
  • ЛАСК win26.4%3.78
  • Подвійний шанс АЕК Афіни або нічия73.6%1.36
  • Подвійний шанс АЕК Афіни або ЛАСК75.1%1.33
  • Подвійний шанс ЛАСК або нічия51.3%1.95
  • Нічия — повернення ставки АЕК Афіни64.8%1.54
  • Нічия — повернення ставки ЛАСК35.2%2.84

Goals

  • закінчено 0.594.1%1.06
  • закінчено 1.579.8%1.25
  • закінчено 2.556.3%1.77
  • закінчено 3.534.0%2.95
  • закінчено 4.517.5%5.72
  • Під 1.520.2%4.94
  • Під 2.543.7%2.29
  • Під 3.566.0%1.51

Both teams to score

  • так58.4%1.71
  • немає41.6%2.41
  • Так і більше 2,546.8%2.14
  • АЕК Афіни виграти і так24.9%4.01
  • Нічия і так19.0%5.25
  • ЛАСК виграти і так14.5%6.92

Team goals

  • АЕК Афіни понад 0,582.2%1.22
  • АЕК Афіни понад 1,551.4%1.95
  • АЕК Афіни понад 2,524.9%4.02
  • ЛАСК понад 0,570.4%1.42
  • ЛАСК понад 1,534.4%2.91
  • ЛАСК понад 2,512.4%8.05
  • АЕК Афіни матч без пропущених голів29.6%3.38
  • ЛАСК матч без пропущених голів17.8%5.60
  • АЕК Афіни виграти до нуля23.7%4.21
  • ЛАСК виграти до нуля12.0%8.35

Handicap

  • АЕК Афіни −1.526.6%3.76
  • АЕК Афіни −2.511.6%8.61
  • ЛАСК +1.573.4%1.36
  • ЛАСК +2.588.4%1.13
  • ЛАСК −1.511.0%9.07
  • АЕК Афіни +1.589.0%1.12

Кутові, картки та удари не прогнозуються LOAD90; їхні фактичні середні значення знаходяться на вкладці Огляд.

Послужний список моделі Ліга чемпіонів УЄФА 2026-2027

У цьому змаганні ще немає завершених матчів з прогнозом.